Hesabım
  Menu
  Your Cart
  İnegöl Mobilya Üreticileri Binlerce Üretici Yüzbinlerce Ürün Hemen Üye Ol

  Üretici Üyeliği Kullanımı

  Üretici üyelik hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda, sizi bir mağaza yönetim paneli karşılayacaktır. Bu panelde yer alan sayfalar aşağıda açıklanmıştır:

      Üreticim: Üretici üyelik yönetim panelinizdir. Üretici üyeliğinize ait genel bilgileri gösterir.
      Ürünler: Sitede sergilediğiniz ürünlerin listesini bu sayfada görebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada yeni ürünlerinizi hızlı bir şekilde, detaylı bir şekilde ya da toplu bir şekilde ekleyebilirsiniz. Hızlı ürün ekleme seçeneğinde bir adet resim yükleyebilirsiniz, ama detaylarla uğraşmazsınız. Toplu ürün ekleme seçeneğinde ise başka bir internet sitesinden xml/xls dosyası şeklinde indirdiğiniz ürünlerinizi toplu bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ürün ekleme burada daha detaylı bir şekilde anlatılmıştır.
      Siparişler: Siparişlerinizi görebilir ve yönetebilirsiniz.
      Hesap Özeti: Tamamlanmış, iptal edilmiş ya da bekleyen ödemelerinizi görebilirsiniz.
      Talepler: Site üzerinden gelen yeni ürün taleplerini buradan görebilir ve yanıt verebilirsiniz.
      Soru-Cevap: Ürünleriniz hakkında sorulan soruları görebilir ve yanıt verebilirsiniz.
      Ayarlar: Üretici üyelik, kargo ve ödeme ayarlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu kısımda bulunan:
          Ayarlar sayfanızda; logo ve arka plan(banner) ekleyebilir, mağaza açıklamanızı ve mağaza detayınızı yazabilir, foto galeri oluşturabilir, ürün kategorileri ve talep almak istediğiniz kategorileri belirleyebilir, iletişim bilgilerinizi girebilir, Google Haritalar’a mağazanızı ekleyebilir, sosyal ağlarınızı bağlayabilir, isterseniz kendi mesafeli satış sözleşmenizi hazırlayabilirsiniz. (mesafeli satış sözleşmesi hazırlamazsanız sipariş sırasında site tarafından hazırlanan otomatik mesafeli satış sözleşmesi gösterilecektir)
          Kargo ayarlarında;  kargo bilgilerinizi girebilirsiniz.
          Ödeme ayarlarında; mağazanızın İyzico (sanal pos) bilgilerini görebilirsiniz.
          Not: Üretici yetkilileri, ticari bilgiler ve banka bilgilerini girmek veya değiştirmek için bilgi güncelleme talebinde bulunarak bilgilerinizi site yönetimine iletiniz.

  Bildirim
  Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını gizlilik politikamız çerçevesinde, kabul etmiş sayılıyorsunuz.