Hesabım
  Menu
  Your Cart
  İnegöl Mobilya Üreticileri Binlerce Üretici Yüzbinlerce Ürün Hemen Üye Ol

  Nasıl Üretici Üye Olabilirim?

  Eğer sizin üretici üyeliği açmak için yeterli vaktiniz ya da donanımınız yoksa bu işlemi küçük ücretler karşılığında sizin yerinize biz yapabiliriz. Bunun için "Üretici Üyeliğinizi Biz Açalım" sayfasını inceleyebilirsiniz ya da mağazanızı ücretsiz bir şekilde kendiniz açmak için aşağıdaki yönergeyi takip edebilirsiniz.          

      https://www.inegolmobilyaureticileri.com' da üretici üyelik açmak için ana sayfanın alt bölümünde, "Üreticiler İçin" başlığı altındaki "Üretici Girişi" bağlantısına tıklayarak üretici giriş sayfasına gidiniz.
      Gelen sayfada "Yeni Üretici" butonuna tıklayınız.
      Açılan formdaki bilgileri doldurduktan sonra, "Üretici sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum" kutucuğunu işaretleyip, "Üretici Üyeliğimi Oluştur" butonuna tıklayınız.
      Bu işlemden sonra üretici üyeliği talebiniz site yönetimine iletilecek ve kısa süre sonra onaylanacaktır. Talebiniz onaylandıktan sonra size e-posta ve sms yoluyla bildirilecektir. Talebiniz onaylanandıktan sonra üretici üyeliğinizle siteye     giriş yapabilirsiniz.


  Bildirim
  Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını gizlilik politikamız çerçevesinde, kabul etmiş sayılıyorsunuz.